Меню


Розсилка новин

Головна

УКРАЇНА

ВОРОНІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Протокол № 2

засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

від 16 квітня 2020 року смт Вороніж

Головував – керуючий справами (секретар) виконкому Воронізької селищної ради – голова селищної комісії з питань ТЕБ та НС Свистун І.В.

Присутні: члени селищної комісії (за окремим списком).

СЛУХАЛИ: 1. Про святкування Великодня та проведення поминальних днів у 2020 році на території Воронізької селищної ради під час карантину (Свистун І.В.).

Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами (секретаря) виконкому Воронізької селищної ради – голови селищної комісії з питань ТЕБ та НС Свистун І.В. про святкування Великодня та проведення поминальних днів у 2020 році на території Воронізької селищної ради під час карантину та з метою забезпечення безпеки громадян під час проведення релігійних заходів під час карантину, задля недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої короновірусом SAR – CoV – 2, відповідно до ст.5, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування», селищна комісія вирішила:

1. Святкові богослужіння з приводу святкування Великодня з 17 квітня по 21 квітня 2020 року включно та поминальні богослужіння 27 квітня та 28 квітня 2020 року на території Воронізької селищної ради повинні проводитися релігійними організаціями без участі громадян у приміщеннях культових будівель (окрім осіб, які безпосередньо приймають участь у проведенні богослужінь дотримуючись відстані між людьми 1,5 метрів).

2.Рекомендувати релігійним організаціям всіх конфесій, працюючих на території Воронізької селищної ради:

2.1. Транслювати святкові богослужіння за допомогою інтернет ресурсів.

2.2. Звернутись до громадян через наявні інформаційні ресурси (за допомогою оголошень) з роз’ясненнями порядку проведення Великодніх богослужінь без участі населення у зв’язку з карантинними заходами.

3. Відвідування кладовищ населенням з метою здійснення поминальних заходів 27.04. та 28.04 2020 року, у тому числі присутніх на них священнослужителів перенести на період після закінчення карантину.

4. Встановити обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях без засобів індивідуального захисту та без нагальних потреб у період вихідних і святкових днів в нічний час (з 00 год 01 хв. до 06 год. 00 хв 18.04.2020 з 00 год 01 хв. до 06 год.00 хв 19.04.2020, з 00 год 01 хв до 06 год. 00 хв 20.04.2020).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста у справах сім’ї, молоді та спорту – начальника штабу ЦО – Самбура С.В та старшого ДОП СП Шосткинського ВП ГУНП В Сумській області – Черняка С.М.

Керуючий справами (секретар) виконкому Воронізької селищної ради –
голова селищної комісії з питань ТЕБ та НС                                                         І.В.Свистун


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky