23 серпня о 10:00 годині в центрі селища були проведені святкові заходи з нагоди 29-ї річниці незалежності України.

Селищний голова Валерій Ястребов в своїй вітальній промові побажав всім мирного неба, здоров'я, успіхів та здійснення заповітних мрій.

Кращим працівникам організацій селища були вручені подяки. Солодкі подарунки отримали діти, які приймали участь в художньому конкурсі. Не пішли додому з порожніми руками й підопічні комунальної установи "Шосткинський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Шосткинської районної ради Сумської області". Вихованці закладу давно хотіли грати в баскетбол. Тепер ця мрія стала реальністю. Відтак, вони мають все необхідне для занять саме цим видом спорту.

А подарунком для всіх присутніх на заході став виступ кращих творчих колективів селища.