Меню


Розсилка новин

Головна

10 квітня 2021 року, в центрі нашого селища, в рамках проведення акції «Зелена планета», було висаджено близько шістдесяти кущів. Серед них: спірея, гортензія, бузок, магонія, форзиція, айва.

Працівники Воронізького старостинського округу на чолі з Валерієм Ястребовим, а також працівники комунальних підприємств "Благоустрій-2019" та "Добробут-2018" вже о дев'ятій годині ранку розпочали підготовку до озеленення та прибирання центральної частини селища.

Одні прибирали минулорічне опале листя, інші його вивозили, дехто підвозив воду для поливу, а дехто вправно працював лопатою.

Пізніше на допомогу мешканцям Вороніжа приїхали учасники спортивних команд Шосткинського району. З ними робота стала ще жвавішею.

Не забув про селище і народний депутат України Ігор Молоток. Він разом зі своєю помічницею Альоною Шульгою, з в. о. голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігорем Волинцем висадили привезений ними кущ калини, як символ життя, краси та щастя.

Долучились до акції і працівники будинку культури, музичної школи, бібліотеки, школи, дошкільних навчальних закладів. Вони також висаджували кущі та дерева на територіях закладів та установ.

Після висадки дерев та кущів перейшли до квітів, посадивши їх біля сценічного майданчика по вулиці Миколи Терещенка.

Тепер залишилось чекати поки вони порадують нас своїм цвітом.

Бережіть їх, милуйтесь ними, примножуйте красу!!!

Чебурашка 2

РБК

РБК 1

Чебурашка

Спортсмени 2

Спортсмени

Голова

Клумба

Клумба 1

Клумба 4

Клумба 5

Клумба 7

 


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky