Командир 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу полковник Віталій Гуляєв 23 липня 2022 року віддав своє життя, захищаючи Україну.

Він був справжнім українським офіцером-лицарем, мужньою, рішучою і водночас доброю, веселою, надзвичайно світлою людиною. Він був батьком для своїх солдатів і жахом для ворогів.

З 2014 року Гуляєв перебував на фронті. У 2022-му його Одеська 28-ма бригада зупинила просування російських військ на півдні і, відкинувши їх, крок за кроком почала очищати від окупантів Миколаївщину та Херсонщину.

Гуляєв очолив 28-у ОМБр у вересні 2021 року, до цього він обіймав посаду начальника штабу 28-ї бригади.

Життя Віталія досить тісно пов'язане з Вороніжем. Саме за його командування військовослужбовцями 13 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади сухопутних військ Збройних Сил України в нашому селищі почала працювати військова частина.

Також Гуляєв був членом виконавчого комітету Воронізької селищної ради сьомого скликання.

Вічна слава Героям, які загинули під час оборони нашої Батьківщини!

СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!