Воронізька селищна рада розпочинає роздільне  збирання твердих побутових відходів, як вторинну сировину

Селищна рада у 2012 році приймала участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування з проектом: «Чисте довкілля селища - збираємо тверді побутові відходи в смт Вороніж Шосткинського району Сумської області, як вторинну сировину» даний проект був визначений переможцем.

В процесі впровадження проекту створили робочу групу до якої були залучені організації-партнери, члени органів самоорганізації населення вуличних комітетів та Екологічного комітету «Осота», депутати селищної ради. Питання запровадження на території селища роздільного збирання ТПВ як вторинної сировини обговорювалося на засіданнях виконавчого комітету та сесії Воронізької селищної ради .

Дійшли до висновку, що не один рік буде потрібно, щоб запровадити роздільне збирання ТПВ на території, а даний проект до цього перший крок.

Саме головне донесли до свідомості мешканців вислів «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!».

Проектом передбачено побудова двох майданчиків для збирання твердих побутових відходів павільйонного типу для організації роздільного збирання твердих побутових відходів.

На сьогоднішній день майданчики збудовані по вул. Пролетарська

та вул. 6-ї Гвардійської дивізії.

Роботи були проведені у грудні 2013 року, за рахунок селищного бюджету – 40 876,00 грн. та субвенції з Державного бюджету - 56 000,00 грн.