Меню


Розсилка новин

Головна

24Обережно! Амброзія полинолиста!

Амброзія полинолиста - екологічно небезпечний бур’ян. Пилок амброзії викликає у людей захворювання - амброзійний поліноз або «сінну пропасницю».

У період цвітіння амброзії від цього захворювання страждає величезна кількість населення. У людей втрачається працездатність, опухають слизові оболонки верхніх дихальних шляхів та очей, з’являється нежить і сльозотеча, чхання, підвищення температури, розвивається астма. Ефективних ліків проти цього захворювання поки що не існує. Амброзія засмічує подвір’я та вулиці, присадибні ділянки, пустирі, узбіччя доріг, залізничні насипи, береги річок.

Методи боротьби з амброзією є виривання амброзії з корінням або багаторазове низьке скошування амброзії у період бутонізації перед цвітінням.

З метою недопущення розповсюдження особливо небезпечного для здоров’я людини бур’яну - вимагаємо терміново покосити або вирвати амброзію полинолисту біля свого будинку і двору та привести прибудинкову територію в належний стан.

Порушення правил благоустрою територій населеного пункту тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподаткованих доходів громадян. (Ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

25

26


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky