Меню


Розсилка новин

Головна

352В Україні запрацювала Програма «Доступні кредити 5-7-9%», яка запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України з метою підтримки інвестиційних проектів мікро- та малих підприємств.

На підтримку держави через програму «5-7-9%» може розраховувати кожен українець, який тільки планує відкрити власну справу, або вже має власний бізнес, що зараз приносить не більше 50 мільйонів гривень виручки на рік, і хоче його масштабувати.

Кредит видаватимуть кандидату на діяльність, що має належати до дозволеного переліку видів економічної діяльності, а обсяг кредиту становитиме до 1,5 млн гривень строком на п'ять років під:

- 5% річних – якщо виручка до 25 млн гривень і буде створено мінімум 2 робочих місця;

- 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн гривень, який не створює нових робочих місць (але за кожного нового працівника ставку знизять на 0,5%);

- 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн гривень.

Для участі у Програмі потрібно мати бізнес-план, позитивну фінансово-кредитну репутацію та платіжну дисципліну. Стартапи зможуть брати участь лише від початку своєї діяльності, а чинний бізнес – лише той, що працює мінімум 12 місяців. Сам учасник інвестує 20% власних коштів від усіх витрат.

Впровадження Програми за дорученням Уряду буде здійснювати Фонд розвитку підприємництва через банки-партнери, які володіють технологіями та активно кредитують цільову групу програми – мікро- та малі підприємства.

Нині до програми долучились державні банки – ПриватБанк, Укргазбанк, Ощадбанк та УкрЕксімБанк. Зазначені банки розпочали прийом заявок на одержання кредитів від підприємців та надання консультацій.


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky