Головна Архів новин

Сьогодні обороноздатність держави більшою мірою залежить від організованості і активності суспільства. І ворог, який бачить здатність іншої держави швидко мобілізуватись, прогнозуючи витрати, ніколи не наважиться на широкомасштабний наступ. Тому кожен захід із зміцнення територіальної оборони, кожен новий активний боєць підрозділу – це ще одна гарантія відвернення загрози від нашої держави.

Враховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки й оборони та інших суб'єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій Глава держави запровадив День територіальної оборони України, підписавши відповідний Указ.

Згідно з яким це свято відзначатиметься щороку в першу неділю жовтня.

Вітаємо усіх бійців територіальної оборони зі святом. Залишайтесь такими ж мужніми та сміливими; щастя, успіхів, миру Вам та Вашим близьким!