Головна Нормативні документи Рішення селищної ради 2015 Сесія №53.Про програму економічного і соціального розвитку Воронізької селищної ради на 2015 рік.

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
П'ЯТДЕСЯТ ТРЕТЯ СЕСІЯ

від 26 січня 2015 року

Про програму економічного

і соціального розвитку Воронізької

селищної ради на 2015 рік.

Розглянувши наданий виконавчим комітетом проект програми економічного і соціального розвитку Воронізької селищної ради на 2015 рік, керуючись п.22 ч.1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

ВИРІШИЛА:

1. Програму економічного і соціального розвитку Воронізької селищної ради на 2015 рік затвердити (програма додається).
  2. Організацію виконання Програми покласти на виконком Воронізької селищної ради, контроль за виконанням програми – на постійні комісії селищної ради.

Селищний голова                                    В.Ю.Ястребов