Меню


Розсилка новин

Головна

77724 січня селище Вороніж проводжало в останню путь свого земляка, який до останнього подиху залишався захисником України. Ветеран МВС, батько 4-х дітей ЯНИШЕВСЬКИЙ АНДРІЙ ЗІНОВІЙОВИЧ загинув наступного дня після свого Дня народження.

Андрій Зіновійович народився 6 січня 1971 року, дитинство та юність пройшли у сел. Вороніж Шосткинського району. Хлопчик виріс у багатодітній, дружній родині. У дитинстві захоплювався спортивною боротьбою, був нагороджений похвальними грамотами. Військовий вишкіл проходив у складі прикордонних військ.

 Після повернення додому Андрій Зіновійович почав працювати у районному відділі поліції і залишився вірним обраній професії все життя. Колеги згадують його як працьовитого та самовідданого чоловіка.

 У вільний від роботи час чоловік захоплювався ремонтом автомобілів, свого «залізного коня» завжди ремонтував самостійно. Після виходу на пенсію Андрій присвятив себе родині – працював по господарству, виховував неповнолітнього сина, з повагою та турботою ставився до рідних…

 Широкомасштабне вторгнення російських окупантів кардинально змінило життя родини Янишевських. Влітку 2023 року Андрій Зіновійович був призваний до лав ЗСУ. На фронті був відповідальним за обслуговування зенітного артилерійського відділення роти вогневої підтримки. Доля подарувала Янишевським 3 дні зустрічі протягом короткотривалої відпустки.

 6 січня цього року рідним вдалося особисто привітати Андрія з Днем народження, почути знайомий голос. Наступного дня позиції Андрія зазнали атаки ворожого дрона. Молодший сержант Андрій Янишевський тривалий час вважався зниклим безвісти, а потім родина отримала чорну звістку про смерть рідної людини. 7 січня 2024 року наш земляк загинув на території Запорізької області, при захисті незалежності та територіальної цілісності України. У нього залишилося четверо дітей і четверо онуків, дружина, багато родичів і друзів, для кого смерть Героя стала особистою втратою.

 Схиляємо голови у скорботі та пошані…

 Вічна пам’ять Герою!

778


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky